Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Kategorie
więcej... mniej
Cena
36 138
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Bestsellery

O Whisbear

Marka Whisbear to profesjonalna odpowiedź na praktyczne rozwiązania, znane od lat szerokiemu gronu rodziców na całym świecie. Nie od dziś wiadomo bowiem, że niektóre dźwięki, takie jak szumiąca suszarka do włosów czy odkurzacz uspokajają malucha i znacznie przyspieszają proces usypiania. Tą powszechnie znaną prawidłowość wykorzystały w swym projekcie siostry Zuzanna Siedlecka-Kalczyńska oraz Julia Siedlecka-Jastrzębska, osiągając międzynarodowy sukces, ułatwiający życie tysięcy rodziców niemowląt na całym świecie. Szumiący miś jest doskonałym towarzyszem zarówno kilkunastominutowej drzemki w ciągu dnia, jak i całonocnego odpoczynku we własnym łóżeczku. Mechanizm umieszczony w przyjaznej, mięciutkiej przytulance doskonale imituje szumy, które towarzyszą dziecku podczas przebywania w matczynym brzuchu. To sprawia, że maluch czuje się bezpieczny i spokojny, co zdecydowanie ułatwia zasypianie w łóżeczku, które początkowo wydaje się noworodkowi ogromne i niepokojące. Szumiś Whisbear zawdzięcza swój unikatowy wygląd niezwykle uzdolnionej, ówczesnej studentce ASP Marii Czapskiej. Młoda kobieta, inspirowana dziecięcymi rysunkami powołała do życia sympatycznego czworonoga, który od razu skradł serca wielu mam. Oferta marki stale się rozwija – od powstania pierwszego misia minęło już kilka lat i od tamtej pory w asortymencie pojawił się między innymi niezwykle praktyczny whisbird czy innowacyjny szumiś z sensorem płaczu, który dzięki technologii wykrywa momenty niepokoju naszego malucha i podejmuje próbę uspokojenia go delikatnym szumem. 

.

Whisbear

Polska marka Whisbear tworzy innowacyjne maskotki, które doskonale spisują się jako towarzysze pierwszych chwil życia noworodków. Szumiący miś to propozycja wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo korzystania przez maluchy już od pierwszych dni od pojawienia się na świecie. Jednak o prawdziwej rewolucji przesądził zawarty w szumisiach mechanizm, imitujący dźwięki obecne w brzuchu mamy, które pomagają dziecku się uspokoić i wyciszyć, co z kolei doskonale przygotowuje do snu. 

Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor turkus Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor turkus -15%
169,15 zł 199,00 zł
Whisbear - Szumiący Lisek Friends of Whisbear Whisbear - Szumiący Lisek Friends of Whisbear -15%
75,65 zł 89,00 zł
5 Recenzje
Whisbear - Szumiący Miś Julek Whisbear - Szumiący Miś Julek -15%
169,15 zł 199,00 zł
5 Recenzje
Whisbear - Szumiący Miś Julka Whisbear - Szumiący Miś Julka -15%
169,15 zł 199,00 zł
4 Recenzje
Szumiący Króliś Friends of Whisbear® - kremowy Szumiący Króliś Friends of Whisbear® - kremowy -6%
89,29 zł 94,99 zł
Szumiący Króliś Friends of Whisbear® - szary Szumiący Króliś Friends of Whisbear® - szary -6%
89,29 zł 94,99 zł
Szumiący Miś Friends of Whisbear® - biały Szumiący Miś Friends of Whisbear® - biały -15%
80,74 zł 94,99 zł
49,99 zł
1 Recenzje