Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Sfd - Wbijanka uciekające ptaszki

Sfd - Wbijanka uciekające ptaszki

Kod produktu - 18828

Sfd - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Wbijanki to jedne z ulubionych zabawek najmłodszych. Głównie dlatego, że można uderzać w nie młotkiem i robić hałas, który sprawia maluchom mnóstwo frajdy. Drewniana wbijanka dla dzieci to wyjątkowy produkt, w którym nie przebija się bolców w kształcie ptaszków na drugą stronę. Dzięki temu można bawić się bez przerwy, bez konieczności wysuwania ich z powrotem na wierzch, aby dziecko mogło kontynuować zabawę.

Specjalna konstrukcja łączy kolorowe ptaszki w pary. W związku z tym kiedy uderzy się młotkiem w jeden bolec, z drugiej strony podskoczy inny. Wbijanka jest kolorowa a ptaszki mają nadrukowane śmieszne minki, które rozbawią malucha podczas zabawy oraz cyfry, które mogą zainteresować go liczeniem.

Zabawka z pewnością zapewni dzieciom niezapomnianą zabawę, której nie będą chciały przerywać. Co więcej, będą mogły przy tym ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową i pamięć. Hałas wywoływany uderzaniem miękkim młotkiem pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, któremu potrzebne jest rozpoznawanie takich bodźców w pierwszych latach życia. Konstrukcja wbijanki jest solidna a drewniana podstawka, w którą jest zaopatrona przetrwa wiele godzin zabawy. Maluchy nie będą chciały przerywać uderzania wyskakujących ptaszków, dzięki ich wyrazistym kolorom, hałasowi dookoła i prostemu mechanizmowi, który posiada zabawka. Wbijanka sprawi dzieciom mnóstwo radości.

Zestaw składa się z:

  • podstawki i połączonych z nią sześciu bolców - ptaszków, młotka
  • Wymiary: 19,5 x 12 x 13 cm
  • Wiek: 18 m+
  • Deklaracja zgodności CE
18828