Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Lelin - Tęczowy zestaw muzyczny

Lelin - Tęczowy zestaw muzyczny

Kod produktu - 16660

Lelin - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Zestaw idealny dla każdego małego muzyka

Przedstawiamy Państwu produkt, który będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Zestaw muzyczny sprawi każdemu dziecku wiele radości. Tworzenie dźwięków jest ciekawym zajęciem i maluchy uwielbiają spędzać czas na próbach ich wydobycia. Ten śliczny zestaw instrumentów składa się z popularnych elementów idealnie nadających się do zabaw rytmicznych.

Jednocześnie gra na nich wpływa na kształtowanie koordynacji i zdolności motorycznych. Głównym materiałem użytym do produkcji jest drewno. Dzięki temu zestaw muzyczny wygląda bardzo estetycznie, łącząc naturalną kolorystykę z barwnym motywem. Użyte barwniki są nietoksyczne i w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Wczesna edukacja muzyczna, w tym nauka umiejętności gry i wybijania rytmu pozytywnie wpływa na rozwój najmłodszych. Kształtuje też zainteresowania, które w przyszłości mogą przerodzić się w prawdziwą pasję. Dlatego zestaw instrumentów drewnianych jest idealnym prezentem dla każdego malucha.

Z pewnością zachwyci się on zróżnicowanymi rodzajami dźwięków wydawanych przez każdą z części kompletu. Nasz zestaw instrumentów dla dzieci daje przy tym wiele możliwości, ponieważ w jego skład wchodzi 7 elementów, które pozwalają na tworzenie różnych dźwięków:

  • Tamburyn
  • Guiro
  • 2 marakasy
  • Kołatka
  • Dzwoneczki
  • Pałeczki drewniane

Aby nie zgubić żadnego elementu, zestaw muzyczny dla dzieci został zapakowany w praktyczne pudełko, które umożliwia utrzymanie porządku. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Wymiary opakowania wynoszą: 22 x 14,5 x 18,5 cm.

Dodatkowe informacje: Deklaracja zgodności CE

16660